Продавець ТОВ "ЕНЕРДЖІ ГМБХ" - постачання промислових акумуляторних батарей розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
43 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (50) 444-67-42
+380 (95) 949-11-90
+380 (93) 210-82-71
Тягові батареї для навантажувачів, акумулятори від ТОВ "ЕНЕРДЖІ ГМБХ"

Що таке інвертор?

Що таке інвертор?

Інвертор — це перетворювач постійного струму напруги 12 вольт (або 24 вольта) в змінний струм напругою 220 вольт. Джерелами постійного струму 12 вольт є акумуляторні батареї (12 вольт) або сонячні батареї (24 вольта).
Інвертор використовує енергію однієї або декількох акумуляторних батарей (кращі батареї глибокого циклу). Батареї необхідно періодично заряджати від автомобільного (або стаціонарного генератора), а також від мережі 220 вольт (через зарядний пристрій), або від альтернативних джерел енергії (сонячні панелі, вітряк і т. п. )

Для чого потрібен інвертор?
Найпростіше і поширене застосування інвертора — це використання його в якості резервного або аварійного джерела 220 вольт від автомобіля.
Ви підключаєте інвертор до акумуляторної батареї (12 вольт DC), а потім включаєте ваш побутовий прилад в розетку 220 вольт на корпусі інвертора, отримуючи мобільний джерело 220 вольт. За допомогою інвертора можна живити від акумулятора практично будь-який прилад домашньої побутової техніки: кухонні електротехніка, мікрохвильова піч, електроінструменти, телевізор, стерео, комп'ютер, принтер, холодильник, не кажучи вже про будь приладах освітлення. Всю цю техніку Ви можете використовувати де завгодно і коли Вам заманеться!
Ось Вам простий приклад: на дачі відключили електрику, і у Вас немає світла, Ви не зможете подивитися улюблений серіал ввечері, і, що найнеприємніше, потік холодильник. При наявності інвертора і акумуляторів ви зможете забезпечити себе електроенергією принаймні на кілька годин.
Ще приклад. Інвертор згодиться, щоб автономно, від автомобільного акумулятора, користуватися електроінструментом (дрилі, пили, рубанки і т. д. ) при будівництві або ремонті об'єктів, де поблизу немає мережі 220 вольт.
Система безперебійного живлення, встановлена у Вашому домі, і включає в себе акумуляторні батареї та інвертор, дозволить Вам стати незалежним від перебоїв в електромережі 220 вольт. У разі відключення зовнішньої мережі, освітлення та прилади Вашого будинку буде живитися від акумуляторних батарей через інвертор. Після відновлення подачі електрики інвертор проведе автоматичну зарядку акумуляторів.
Особливою областю застосування інверторів є системи живлення на сонячних батареях. Зазвичай панелі сонячних батарей видають постійний струм 24 вольт, який потім перетвориться інвертором у побутовій змінний струм 220 вольт.

Інвертор або генератор?
В якості резервного джерела живлення можна використовувати і генератор, але в інверторній системи є переваги, наприклад безшумність, а також те, що не потрібно купувати бензин/дизпаливо і не потрібно міняти масло і фільтри в двигуні генератора. Інверторна система не має рухомих деталей і тому більш надійна і практично не вимагає сервісу.
В деяких системах безперебійного живлення котеджів інверторні системи живлення можуть бути доповнені генератором для підзарядки акумуляторних батарей і досягнення більш тривалої автономної роботи. Деякі високотехнологічні інвертори типу Xantrex SW мають вбудовані реле управління запуском генератора, які дозволяють включати або вимикати генератор на вимогу заряду АКБ. У цьому випадку немає необхідності покупатьгенератор «з автоматикою».

Які основні характеристики інверторів?
Основною характеристикою інвертора є потужність (у Втах). Крім цього, характеристика більш дорогих інверторів — це струм «чистої синусоїдальної хвилі» (true sine wave).

Чим інвертори відрізняються один від одного?
Як вже було сказано, насамперед, потужністю. Крім цього, напругою вхідного струму (12, 24, 48 вольт), типом вихідного змінного струму (чиста або модифікована хвиля), наявністю/відсутністю вбудованого зарядного пристрою, наявністю/відсутністю реле перемикання навантажень, типом вихідного з'єднання (розетки на корпусі самого інвертора або клемні з'єднання проводів), а також наявністю додаткових функцій, таких, як, наприклад, можливість програмування параметрів роботи наявність дистанційного управління або різних реле управління.

Що таке Інвертор/Зарядний Пристрій (Inverter/Charger)?
Це інвертор з поєднаним одному корпусі автоматичним зарядним пристроєм. У разі зникнення зовнішньої мережі 220 вольт такий інвертор живить вашу побутову техніку від акумуляторних батарей. Коли з'являється мережа починається автоматична зарядка АКБ.

Що таке система автономного живлення?
Це система, що складається з інвертора, акумуляторних батарей та автономного джерела живлення, яким може бути, наприклад, генератор, сонячні батареї, вітровий генератор і т. п. Така система дозволить Вашому будинку, дачі або котеджу існувати без зовнішньої електромережі.

Що значить вихідна потужність пікова потужність?
Зазвичай все, що містить в собі електродвигун (наприклад холодильник або насос опалення), мають так звану «пускову» потужність, яка може бути значно вище, ніж номінальна потужність інвертора. Пускова потужність — це та потужність, яка потрібна для запуску приладу. Зазвичай така потужність потрібно на короткий час до кількох секунд, після чого прилад переходить в режим звичайного споживання (вихідна потужність).
Пікова потужність, зазначена в характеристиках інвертора, дає уявлення, зможе інвертор запустити підключений до нього прилад. Зазвичай інвертор «перетравлює» пікову пускову навантаження в 1.5 рази більше номіналу.

Чому інвертори Xantrex? Що в них такого особливого?
Xantrex — це американські компанії, що є безперечним лідерами на ринку побутових домашніх систем безперебійного живлення, а також систем на альтернативних джерелах енергії. Продукцію цих компаній 2 відрізняє висока якість, надійність, безліч опцій і корисних функцій.

Які інвертори краще для системи безперебійного живлення будинку?
Всі інвертори та зарядні пристрої Xantrex спеціально розроблені для рішень аварійного резервного живлення будинків і котеджів.

Як підключити інвертор? Які потрібні дроти? Що потрібно ще?
Портативні інвертори 150 Вт мають штекер, який можна увіткнути в автомобільний прикурювач. Це зручно, але потужність такого підключення вкрай обмежена. Більш потужні портативні інвертори (XPower 300 і 500) мають клеми з затискачами, які накидаються на контакти автомобільного акумулятора.
Інвертори потужністю понад 500 Вт повинні бути жорстко приєднані до батареї, щоб уникнути іскріння контактів.
Основне правило — для підключення постійного струму використовуйте товсті дроти як можна меншої довжини. Якщо необхідна установка інвертора далеко від батареї, рекомендується наростити довжину проводів змінного струму 220 вольт (наприклад, увіткнути подовжувач-пілот). З'єднання по постійному струму (від батарей до інвертору) рекомендується робити не більше 3 метрів.
Крім цього, для систем безперебійного живлення великої потужності рекомендується ставити переривник-автомат або запобіжник по постійному струму.

Що таке струм чистого синуса і в чому його відмінність від «квазі-синуса»?
Не вдаючись у фізику, зазначимо, що для більшості домашніх приладів (освітлення, ТБ, радіо, холодильники) підійде квазі-синус.
На квазі-синусі не працюють або можуть вийти з ладу наступні споживачі: автоматика газових котлів (не працює підпал), що постійно працюють циркуляційні насоси (гудіння і перегрів). Є підозри, що імпульсні блоки живлення (наприклад, для РК-екранів і нотбуков) виходять з ладу. Квазі-синус також не рекомендований для живлення особливо дорогих побутових приладів (плазма, аудиофильная аудіо апаратура, видеопроекционная техніка) із-за непередбачених наслідків: ).

Який тип інвертора мені потрібен — з чистим або модифікованим синусом?
Переваги інверторів з чистою синусоїдою вихідного струму 220 вольт:
1. Форма хвилі змінного струму 220 вольт на виході інвертора має вкрай малі величини гармонійних спотворень, і практично не відрізняється від стандартного напруги побутової мережі 220 вольт.
2. Індуктивні двигуни мікрохвильових мечів, а також інших побутових приладів, які містять електродвигуни, що працюють швидше, менше нагріваючись.
3. Менше шуму в таких приладах, як, наприклад, фени, лампи денного світла, аудіо-підсилювачі, факси, ігрові приставки і т. д.
4. Менша ймовірність зависання комп'ютера, помилки друку принтера, перебоїв і шуму монітора.
5. Надійна робота таких приладів, які не будуть функціонувати з струмом модифікованої синусоїди:
• Лазерний принтер, копір, магніто-оптичний дисковод
• Деякі портативні комп'ютери
• Деякі лампи денного світла
• Електроінструменти з транзисторами та змінною швидкістю обертання
• Деякі зарядні пристрої для бездротових електроінструментів
• Прилади, контрольовані мікропроцесорами
• Цифрові годинник з радіо
• Швейні машинки із змінною швидкістю двигуна та з мікропроцесорним контролем
• Деякі медичні прилади, наприклад кисневі концентратори
Інвертори з модифікованою синусоїда будуть працювати з більшістю електроприладів. Якщо Ваша задача — забезпечити безперебійне живлення для домашнього освітлення, телевізора, холодильника, то інвертор з модифікованою синусоїда буде найбільш економічним рішенням. Інвертори чистого синуса призначені для роботи з більш чутливою апаратурою.

Чи буде працювати комп'ютер на струмі модифікованої синусоїди?
Незважаючи на те, що, як показує досвід, більшість комп'ютерів (хоча можливі перешкоди у роботі моніторів), я б рекомендував використовувати інвертор чистого синуса.
Інвертори чистого синуса видають більш чистий струм і, відповідно, мають більш високу ціну.

Мій мультиметр показує 190 вольт, при вимірі напруги від квазі-синусового інвертора. У мене несправний інвертор?
Ні, з вашим інвертором все нормально. Звичайний тестер може давати похибку від 20% до 40% при вимірі напруги квазі-синусового інвертора. Для коректного виміру використовуйте тестер «ефективного значення», званий також тестером «середньоквадратичного значення» або «TRUE RMS». Такий прилад значно дорожче звичайних дешевих мультиметрів, але тільки він може показати коректний вольтаж квазі-синусового інвертора.

Які краще використовувати акумуляторні батареї?
Ми рекомендуємо використовувати професійні батареї глибокого циклу, які мають цілий ряд переваг, серед яких головні — це якість і довговічність. В цілому батареї бувають двох типів: глибокого циклу і стартери. Для систем безперебійного підходять тільки батареї глибокого циклу, здатні переносити періоди тривалої розрядки і зарядки. Також бажано ставити і герметичні необслуговувані батареї, щоб уникнути проблем з кислотними та вибухонебезпечними випарами.

Яка ємність акумуляторних батарей потрібна для системи безперебійного живлення будинку?
Чим більше, тим краще. Можемо порадити мінімум 400 Ач (12 вольт).

Який тип батарей використовувати? Можна використовувати автомобільні акумулятори?
Портативні інвертори.
Більшість портативних автомобільних інверторів до 500 Вт дадуть Вам струм 220 вольт протягом 30-60 хвилин від автомобільного акумулятора, навіть якщо автомобіль при цьому не працює. Цей час залежить від стану і віку батареї, а також від споживаної потужності включається апаратури 220 вольт. Якщо Ви використовуєте інвертор при відключеному двигуні автомобіля, майте на увазі, що Ваш акумулятор розряджається і Вам необхідно включати двигун для його зарядки щогодини хоча б на 10 хвилин.
Інвертори більше 500 Вт і стаціонарні інвертори безперебійного живлення.
Ми рекомендуємо використовувати батареї глибокого циклу (глибокого розряду), які можуть перенести кілька сотень циклів повного розряду-заряду. Звичайні стартерні автомобільні батареї вийдуть з ладу вже після 10 циклів. Стартерні батареї призначені для коротких навантажень під час пуску двигунів, і не підходять для систем резервного живлення. Якщо Вам постійно потрібен мобільний джерело 220 в автомобілі для великих і тривалих навантажень, придбайте окрему батарею глибокого циклу, з'єднавши її з основною батареєю або генератором для зарядки. Якщо такої можливості немає, і Ви хочете обійтися наявною автомобільної батареєю, то при використанні інвертора залишайте двигун працювати. Інакше Ви ризикуєте не завестися.

Як поєднати дві і більше батареї?
Краще використання 2 (і більше) батарей одного типу 12 вольт в паралельної конфігурації. Це дасть у 2 (і більше) рази більшу ємність, і, отже, більший час роботи до необхідності зарядки.
Також можна послідовно з'єднати 6-вольт батареї для подвоєння вольтажу до 12 вольт. 6-вольт батареї повинні бути з'єднані попарно.
12-вольт батареї, сполучені паралельно для подвоєння ємності (Ач)

6-вольт батареї, з'єднані послідовно (серійно) для подвоєння напруги до 12 вольт

Робота мікрохвильової печі від інвертора
Характеристика потужності мікрохвильової печі — це потужність «приготування страви». Реальна споживана потужність у більшості випадків набагато вище, ніж вказана на ціннику. Реальна споживана потужність зазвичай вказується на задній стінці печі. Це потрібно мати на увазі, якщо Ви хочете використовувати мікрохвильову піч від інвертора.

Особенности работы телевизора и аудио-аппаратуры
Несмотря на то, что все инверторы являются экранированными приборами для уменьшения помех, некоторые помехи, отражающиеся на качестве теле сигнала, все же могут возникнуть (в особенности при слабом сигнале).
Вот несколько советов:
• Прежде всего, убедитесь, что антенна дает нормальный сигнал в обычных условиях, без инвертора. Убедитесь, что кабель антенны надлежащего качества.
• Спробуйте змінити розташування антени, телевізори і інвертора відносно один одного. Переконайтеся, що дроту постійного струму максимально віддалені від телевізора.
• Поверніть кільцем дроти живлення телевізора та проводи, що з'єднують акумулятор з інвертором.
• Поставте фільтр на провід живлення телевізора.
Деяка недорога аудіо апаратура може злегка «фонити» при роботі від інвертора. Рішення цієї проблеми тільки в покупці більш якісної апаратури.

Інші статті
Контакти
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ГМБХ" - постачання промислових акумуляторних батарей
Роман Герасименко
Київ, Кадетський гай 6-А, Київ, Україна
+380 (50) 444-67-42Роман, (Vodafone, Telegram & Viber)
+380 (95) 949-11-90Александр, Vodafone
+380 (93) 210-82-71Роман, Life (Viber)
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner